Dřevostavby

SLUŽBY PRO KLIENTY

 

Projekty dle Vašich představ

Z dlouholeté praxe víme, že každý zákazník má odlišné požadavky na vysněnou stavbu a že každé staveniště je jedinečné. Jsme připraveni Vám vypracovat projekt rodinného nebo rekreačního domu dle Vašich požadavků a představ, zohlednit podmínky staveniště a další aspekty, které mají vliv na kvalitu, funkčnost a uživatelský komfort každého stavebního díla.

 

Individuální přístup

Vážíme si každého zákazníka, a proto Vás provedeme celým procesem na profesionální úrovni. Výstavba nového bydlení nemá být pro zákazníka starostí, ale radostí. Starosti nechte na nás, na Vás budou jen příjemné záležitosti, jako je výběr barev, obkladů, dlažeb, podlahových krytin apod.  Vy samy si určíte co je pro vaše bydlení nejpříjemnější.

 

Zastupování na úřadech

Zajistíme pro Vás vše potřebné na úřadech, zkoordinujeme řízení projektu dle požadavků dotčených orgánů a institucí, budeme Vás zastupovat ve všech jednání až do úspěšné kolaudace stavby.

 

Financování

Nedisponujete dostatkem vlastních finančních prostředků? Nevadí! Zajistíme Vám seriózní a výhodné financování stavby napříč bankovními sektory působícími na českém trhu. Nejsme jakkoliv finančně motivováni a naše služby v této oblasti jsou zcela zdarma.

 

DŘEVOSTAVBY V PRAXI

 

Nízkoenergetické a pasivní stavby

Jednoznačnou výhodou dřevostaveb jsou nízké náklady na vytápění, proto stavíme stavby nízkoenergetické a pasivní. Máme bohaté zkušenosti v této oblasti a dokážeme pracovat s dotačními tituly, které podporují tento typ výstavby. Pro naše zákazníky dokážeme přizpůsobit skladby konstrukcí i použité materiály, naše výrobna je tak jedinečná a neomezená.

 

Kvalita

Děláme svojí práci dobře a výsledek naší práce je pro nás i pro naše klienty potěšením. Každý už ví, že velkou výhodou dřevostaveb jsou výborné izolační vlastnosti obvodových konstrukcí. V dřevostavbách je tak dosahováno příjemného klima za vynaložení minimálních finančních prostředků.

 

Rychlost

Výstavba dřevostaveb je opravdu rychlou záležitostí. Díky předpřipravené konstrukci domu ve výrobním závodě probíhá výstavba dřevostavby na staveništi opravdu rychle. Oproti zděným stavbám tak odpadá mnoho tzv. „mokrých“ procesů, čímž dochází k významnému zkrácení výstavby.  Váš sen se tak mění ve skutečnost doslova ze dne na den. Orientační doba výstavby je zhruba 3-6 měsíců.

 

Ekologie

Dřevo je z hlediska ekologie velmi šetrné k přírodnímu prostředí. Je to plně obnovitelná surovina a za dobu životnosti dřevostavby je objem zpracovaného materiálu na stavbu v přírodě plně obnovitelný. Vnitřní klima dřevostavby je díky použitým materiálům ideálním prostředím pro pobyt celé Vaší rodiny.